VII. reprezentační ples SK Lhota (leden 2016)

Ankety za rok 2015

 
Tradiční ples uspořádal sportovní klub poslední lednový víkend v Sokolovně v Žilině. Také letos došlo na předávání cen pro nejlepší fotbalisty minulého roku. Mezi nejmenšími nadějemi byl oceněn šestiletý Filip Kozohorský. Hned dva hráči si odnesli cenu v kategorii mladší přípravky – Prokop Hanáček a Deniel Kos. Mezi hráči starší přípravky zvítězil Ondra Čermák. Poslední z mládežnických úrovní – starší žáky – ovládla loňská posila Honza Mertlík.
 
Objevem loňského roku se stal gólman Jaroslav Kohout. Pak již došlo na ocenění střelců. Pouhých sedm gólů v šesti zápasech stačilo Kubovi Jarošovi, aby vyhrál mezi béčkaři. Nejlepším střelcem mezi dospělými byl vyhlášen kanonýr Jung, jenž se na jaře zkusí prosadit v divizním SK Kladno. Cenu pro osobnost lhoteckého fotbalu si odnesl dlouholetý hospodář oddílu František Lukáč.
 
Pak již následovalo vyhlášení pětice nejlepších hráčů obou týmů dospělých. Nejlepším hráčem SK Lhota pro rok 2015 se stal střelec Stanislav Jung. Na druhé příčce se umístil loňský vítěz Mikolanda následovaný trojicí Havelka, Hurych, Vlasatý. Jako poslední přišlo na řadu vyhlašování nejlepších hráčů béčka, jež opět výtečný moderátor Míra Chadima okořenil několika vtípky na adresu oceněných. Po pěti letech vybojoval titul pro nejlepšího hráče béčka Lukáš Dolejš. Další medailové pozice získali vítězové z let 2013 a 2012 Tomáš Procházka a Ivan Horák. Posledními oceněnými se stali Josef Hotový a Lukáš Nachtigal, jenž z kádru áčka vypomáhá nejčastěji. Stejně jako na všech předešlých ročnících potěšila návštěvníky hudba kapely Černý brejle.