IV. reprezentační ples SK Lhota (26.1.2013)

ankety za rok 2012

Již čtvrtým rokem pořádal lhotecký klub svůj reprezentační ples. Tradicí se též stalo předávání cen pro nejlepší fotbalisty uplynulého roku. V mládežnických kategoriích byli oceněni tři nadějní fotbalisté. Nejmladším vítězem se stal Radim Chvátal. V kategorii starší přípravky vyhrál Matyáš Braun. Mezi mladšími žáky zaujal trenéry a cenu převzal František Stolár.

Z ankety, ve které letos hlasoval rekordní počet lidí, vzešel objev roku. O cenu, kterou většinou obdrží mladí fotbalisté přicházející do Lhoty, se tentokrát podělili zkušení hráči Tomáš Zimmermann a Tomáš Vlasatý.

Dalšími vyznamenanými byli nejlepší střelci obou družstev dospělých. V béčku zvítězili se shodným počtem gólů Tomáš Rác a Lukáš Dolejš. Nejlepším kanonýrem A týmu se stal suverénně Zdeněk Podraný.

Po střelcích následovalo ocenění za dlouhodobý a mimořádný přínos lhoteckému fotbalu. Tuto cenu převzal Jiří Mošnička, působící jako vedoucí a mužstva. Mošnička prošel ve Lhotě spoustou rolí od hráče přes trenéra až po člena výkonného výboru a je spjat s fotbalovým oddílem téměř celý svůj život.

Vrcholem anket je vyhlášení nejlepších hráčů obou mužstev dospělých. V béčku se umístili na třetím a druhém místě Lukáš Dolejš a Petr Hanáček. Vítězství se poprvé dočkal Ivan Horák. V A-mužstvu se vyhlašuje nejlepší pětice. Na páté příčce se umístil střelec Jan Vitásek, čtvrtý byl gólman Martin Šimek. Na třetí místo zařadili hráči, funkcionáři a fanoušci loňského vítěze Radima Mantlíka. Libor Rychlý obhájil po roce druhou příčku. Nejlepším hráčem Lhoty za rok 2012 byl zvolen Zdeněk Podraný, který tak přidal k poháru za nejlepšího střelce další vítězství.

Vyhlašování anket opět výborně moderoval Miroslav Chadima. Příjemným překvapením byla návštěva plesu. Bez jakékoliv propagace byl sál naplněn od začátku do konce. Poděkovat musíme i skvěle hrající kapele Černý Brejle. Celkový dojem z plesu nelze označit jinak než velice povedený.

Výsledky ankety související s rokem 2012.pdf (408380)

Články související s plesem SK Lhota

Kladenský deník o IV. reprezentačním plese SK Lhota

25.02.2014 12:11
Ve Lhotě plesaly hvězdy: Podraný, Horák i Tomášové Zdeněk Podraný má pořádné míče! A nese si je hrdě - jeden vstřelil do sítě Rakovníku sám, druhý z penalty zařídil, faul byl na něho. Autor: Miroslava Minářová 2.2.2013 09:40 Lhota – Už tradičně pořádají fotbalisté SK Lhota v zimní...