V. reprezentační ples SK Lhota (25.1.2014)

ankenty za rok 2013

 

V sobotu 25. ledna pořádal lhotecký fotbalový oddíl svůj již pátý reprezentační ples. K tradici patří předávání cen pro nejlepší hráče uplynulého roku. Na úvod si převzal ocenění za celoživotní přínos lhoteckému fotbalu pan Ing. Josef Kofent. Mladé talenty lhoteckého fotbalu zastupovala čtveřice hráčů různých věkových kategorií. Mezi mladšími žáky vybrali trenéři mládeže Jardu Nedvěda, který zvítězil již podruhé. Ve věkové kategorii starší přípravky vyhrál Filip Adam. Ondra Čermák získal ocenění pro nejlepšího mezi hráči mladší přípravky. Nejmladším vítězem ankety se stal Prokop Hanáček.
Následující cenu pro objev loňského roku vyhrál Petr Hurych, který si jako jediný oceněný nemohl plesu zúčastnit kvůli pracovnímu vytížení. Nejlepšími střelci byli vyhlášeni Lukáš Havelka u áčka a Petr Hrdlička v béčku. Poté přišla řada na mimořádné ocenění, které bylo uděleno poprvé v pětileté tradici vyhlašování. Za dlouhodobou a vynikající práci pro lhotecký oddíl ho získal předseda oddílu Ivan Horák. Pak již následovalo vyhlašování pětice nejlepších hráčů družstev dospělých.
Nejlepším hráčem A týmu SK Lhota zvolili hlasující Lukáše Havelku, který předstihl Tomáše Vlasatého o pouhý jediný bod. Třetí místo si vysloužil gólman Martin Šimek. Libor Rychlý, který v minulých letech končil na druhé pozici, se tentokráte umístil jako čtvrtý v pořadí. Do oceněné pětice se vešel ještě loňský vítěz Zdeněk Podraný. V béčku získal cenu za první místo Tomáš Procházka. Druhou příčku obsadil další veterán Josef Hotový, jenž pobavil přítomné výrokem, že už ví, jak se cítil Franck Ribéry. Poslední medailovou pozici obsadil Lukáš Dolejš, následovaný nejlepším střelcem Petrem Hrdličkou a Jiřím Adamem. Vyhlašování cen již tradičně výtečně uváděl Miroslav Chadima. Jako poslední si vzal slovo starosta Lhoty Miloslav Poddaný, který předal předsedovi oddílu část z výhry za účast v soutěži o vesnici roku. Na prezentaci obce v rámci této soutěže se fotbalový oddíl také účastnil. Z bohaté tomboly si hlavní cenu, jedenáctikilovou šunku, odnesl olympijský vítěz Milan Hnilička. Poděkování patří i opět skvěle hrající kapele Černý brejle.

Výsledky ankety související s rokem 2013.pdf (407084)

 

Články o reprezentačním plese SK Lhota

Kladenský deník

26.02.2014 11:11
Havelka o bod trumfl Vlasatého, je fotbalistou Lhoty Lhota - Tuchlovice 0:0. Domácí špílmachr Havelka (vpravo) v souboji s Hafenrichterem. Autor: Miroslava Minářová 3.2.2014 08:27 Lhota – Tradiční, již pátý ročník svého sportovního plesu pořádali v sobotu 25. ledna fotbalisté...