VI. reprezentační ples SK Lhota (31.1.2015)

ankenty za rok 2014

 

Sál restaurace Sokolovna v Žilině hostil šestý reprezentační ples SK Lhota. Po Loretě a lhotecké restauraci U Splavu je tak třetím dějištěm kulturní akce pořádané lhoteckým oddílem. Ani letos nechybělo tradiční vyhlašování anket o nejlepší hráče uplynulého roku.

Nejlepším fotbalistou byl vyhlášen Petr Mikolanda, jenž si pochopitelně odnesl i cenu za objev roku. Na dalších místech se podle hlasovaní seřadili Lukáš Havelka, Tomáš Vlasatý, Radim Mantlík a Stanislav Jung. Vítězi hlavní ankety chyběl jediný gól k tomu, aby si odnesl i cenu pro nejlepšího střelce. Tu získal Lukáš Havelka se 16 trefami.

V béčku obdržel nejvíce hlasů Petr Hrdlička, jenž zvítězil před Tomášem Procházkou, Martinem Hájkem, Ivanem Horákem, Josefem Hotovým. Nejlepším střelcem B týmu za rok 2014 byl s 11 brankami Jaroslav Kučera.

Za dlouhodobý přínos lhoteckému oddílu byl oceněn bývalý hráč, trenér a funkcionář Zdeněk Chochola. Miroslav Toncar, jenž několikrát vypomohl béčku jako hráč, byl vyhlášen jako Frajer roku. Také u mládežnických družstev byli vyhlášeni nejlepší hráči. V kategorii starších se jím stal Tadeáš Rosůlek. V přípravkách převzali ceny Marek Čurda ve starší a Daniel Kos v mladší. V minipřípravce vyhrál Petr Černý. Večerem provázela již tradičně a opět výtečně skupina Černý Brejle.

Výsledky ankety související s rokem 2014.pdf (281063)

Historie anket SK Lhota do roku 2013.pdf (359730)