III. reprezentační ples SK Lhota (28.1.2012)

ankety za rok 2011

V sobotu 28.2.2012 se konal již třetí reprezentační ples klubu SK Lhota. Vloni byl ples vyhlášen za nekuřácký, což letos nebylo opomenuto a velmi to přivítala většina účastníků a především kapela Černý Brejle, která bavila celý večer svým hudebním doprovedem. Místa k sezení byla znovu zcela vyprodána a během celého večera panovala skvělá atmosféra.

Po krátké taneční sérii se přešlo k vyhlášení výsledků ankety související s rokem 2011. Začalo se od nejmenších, nejlepším hráčem minipřípravky byl vyhlášen Adámek Hůla, nejlepší hráč přípravky Jára Nedvěd. Z mládežnických kategorií byl vyhlášen ještě nejlepší hráč dorostu, kterým byl zvolen kapitán Matěj Šíma.

Nejvíce gólu za A-tým za rok 2011 nastřílel opět Jan Vitásek, který si ovšem cenu nemohl převzít, protože mu nemoc nedovolila zúčastnit se plesu. Nově byl vyhlášen také nejlepší střelec B-týmu, kterým se stal Ivan Horák ml. Předán byl také pamětní talíř za Osobnost roku, kterou byl vyhlášen bývalý hráč SK Lhota, žilinský hokejista a dlouholetý člen klubu, v současné době funkcionář Milan Porcal.

Jako již tradičně moderování vyhlašování výsledků měl na starosti Miroslav Chadima, který nezklamal ani letos a vtipně a výstižně se ujal své funkce. Nezklamal ani v originální anketě Skokan roku, ovšem s jiným podtextem, než běžně bývá toto ocenění udělováno. Zasvědcení jistě vědí... :)

Na řadu přišly výsledky ankety, o kterých rozhodovali sami hráči, funkcionáři i ostatní členové klubu, návratnost vyplněných anketních lístků byla opět vysoká, což znamená maximální objektivitu. Nejprve byli vyhlášeni nejlepší tři hráči B-týmu. Na třetím místě se umístil loňský vítěz Lukáš Dolejš se ztrátou pouhého bodu na druhého Ivana Horáka ml. a s náskokem 6 bodů zvítězil Jan Havelka.

V rámci A-týmu je tradičně vyhlašováno 5 nejlepších. Na pátém místě se umístil David Chaloupka, která byl současně jednoznačně zvolen i Objevem roku 2011. Čtvrtý Jan Vitásek měl ztrátu pouze 1 bodu na třetí místo, na kterém skončil lhotecký gólman Martin Šimek. Od začátku ankety zuřil souboj o první místo mezi dvěma kandidáty, když na konec vítězství o 18 bodů obhájil loňský vítěz Radim Mantlík před druhým Liborem Rychlým, který vloni získal pouhé 2 body.

Během večera proběhla také bohatá tombola a díky nejen za ní, patří všem zúčastněným, především těm, kteří se podíleli na přípravě a organizaci celého plesu.

Výsledky ankety související s rokem 2011.pdf (396483)