16.03.2017 19:25

ČECHIE VYKÁŇ - SK Lhota 2:0 (2:0)

16. kolo Ondrášovka krajského přeboru

Hodnocení zápasu trenérem Zdeňkem Kudelou:

"Nezvládli jsme vstup do utkání a po 10-ti minutách jsme se třetím mužstvem tabulky krajského přeboru prohrávali 2-0. Obdržené branky pramenily z nesoustředěnosti hráčů a taktických chyb. Soupeř měl pak do 15. minuty ještě další dvě gólové příležitosti. Po 20-ti minutách se hráči zklidnili a hru jsme vyrovnali. V době našeho zlepšování neuznal rozhodčí obránci Mantlíkovi regulérní gól, když pomezní rozhodčí nesmyslně odmával postavení mimo hru. Nadále jsme se zlepšovali, zpřesnili jsme přihrávky a měli jsme chvílemi i převahu, ze které jsme si však gólovou příležitost vypracovat nedokázali. Ve druhém poločase jsme většinově hru už ovládali. Kudela předložil míč do jasné příležitosti Danylychovi, ten však po dlouhé přípravě míče vhodnou příležitost prováhal a brankař domácích jej z pěti metrů vychytal. V závěru utkání šel potom zprava sám na brankaře mladý Jan Šíma, bramku však minul o centimetry. V prvním jarním mistrovském utkání jsme prohráli, ale zejména opravdu dobrý výkon mužstva ve druhém poločase může v dalším střetnutí, tuto neděli proti Rakovníku, lecos přislíbit."

Střelci: Vykáň: M. Dlouhý (8.), J. Dalekorej (12.)

Sestava Čechie Vykáň: J. Stehno / P. Stejskal, J. Kubek, M. Olmr, D. Reiter, L. Jarolím, T. Kočí (80. D. Voves), L. Koutenský, J. Dalekorej (85. A. Maxhuni), M. Dlouhý (K) (70. V. Žampa), L. Šedivý (85. H. Vignozzi)

Sestava SK Lhota: P. Kut / R. Mantlík (66. Z. Podraný), M. Šalamoun (K), R. Neumann, R. Havlíček / R. Hejduk (78. L. Nachtigal), R. Zlata (74. J. Šíma), D. Danylych, L. Primus (59. L. Primus), O. Popok (81. M. Žahour) / M. Kudela

Žluté karty: Vykáň: D. Reiter (18.); Lhota: Z. Podraný (87.)

Rozhodčí: K. Vyhnal / M. Stránský, I. Čechmánek; delegát J. Kabyl