UNION CERHOVICE - SK LHOTA

02.09.2016 10:43

UNION CERHOVICE - SK LHOTA 4:5 (3:0) po penaltách
1. kolo AGRO CS poháru SKFS

První kolo AGRO CS poháru SKFS náš tým odehrál na hřišti Unionu Cerhovice, který hrával I.A třídu, vloni spadl do I.B třídy, ve který se ihned vykopal postup zase zpátky do I.A třídy. V prvním poločase byly Cerhovice jasně lepším týmem a výkon Lhoty byl snad ještě horší než v posledním mistrovském zápase. Tomu také odpovídal poločasový výsledek - 3:0 pro domácí. Do druhé půle nastoupila Lhota hned ...se třemi novými hráči (M. Kudela, M. Žahour, J. Šíma), což bylo asi klíčovým prvkem celého utkání, v rozmezí 5 minut Lhota skóre otočila na 3:4 (mezi 71. a 76. minutou). Domácí však stihli ještě 79. minutě srovnat na konečných 4:4 a došlo na pokutové kopy. V prvních šesti sériích se žádný ze střelců nemýlil, až v sedmé sérii lhotecký gólman Vošmík penaltu chytil a Martin Žahour svoji proměnil.

střelci: Cerhovice - T. Pergl (4., 28.), D. Lacina (27.), K. Franěk (79.); Lhota - M. Zimerman (71.), M. Kudela (73.), L. Nachtigal (75.), M. Zimerman (76.)

sestava SK Lhota: P. Vošmík / R. Zlata (46. M. Žahour), Z. Podraný, R. Hejduk, T. Vydra / L. Primus, M. Zimerman, L. Nachtigal, M. Šalamoun (46. J. Šíma), M. Šíma / S. Jung (46. M. Kudela)