Sparta Dřetovice - SK Lhota "B" 2:3 (1:2)

16.10.2016 11:08

Sparta Dřetovice - SK Lhota "B"   2:3 (1:2)

8. kolo III. třídy kladenského okresu, sobota 15.10.2016

Lhotecká rezerva v 8. kole zajížděla na hřiště do Dřetovic a opět v ne příliš nabité sestavě, v základní sestavě nastoupili dva dorostenci - Tomáš Rác ml. a Jan Šíma. Do branky se postavil gólman Petr Kut, který nastupuje i za lhotecký A-tým a kromě něj v záloze odehrál celý zápas i Robin Havlíček, který je také členem áčka, ale vzhledem k jeho absenci při letní přípravě a v první části sezony (pobyt v zahraničí), potřebuje se co nejvíce rozehrát.

Lhota začala zápas celkem aktivně a ve 22. minutě šla do vedení po krásné akci mladého Honzy Šímy, který nádherně našel Honzu Rohlu, jenž se sám před brankářem nemýlil (0:1). Bohužel ihned šest minut na to rozhodčí odpískal proti Lhotě penaltu a Daniel Shon ji nekompromisně proměnil (1:1). Tuto divokou část zakončil pokutový kop i na druhé straně, bohužel Jan Rohla vůbec netrefil branku. Lhota ale přeci jen šla do kabin s vedením 1:2, když ve 34. minutě z dálky vystřelil Tomáš Rác st. a dřetovickému brankáři tato střela propadla k tyči. Vedení na 1:3 zajistil Lhotě Matěj Šíma v 67. minutě a vypadalo to na poklidný konec zápasu. Dřetovice se ale nadechly k závěrečnému tlaku a v 87. minutě snížel na 2:3 Ivo Terš. V posledních minutách Dřetovice vyslali do pokutového území i brankáře Jana Tintěru, ale srovnat se jim nepodařilo a tak si lhotecké béčko odvezlo domů 3 body.

Střelci: Dřetovice - D. Shon (28., pokutový kop), I. Terš (87.); Lhota - J. Rohla (22.), T. Rác (34.), M. Šíma (67.)

Sestava Sparta Dřetovice - J. Tintěra / M. Vydra, L. Starý, D. Shon, P. Hrubý, D. Procházka, R. Inneman, I. Terš (K), R. Hauge, K. Ločárek, O. Žemla

Sestava SK Lhota "B" - P. Kut / P. Hrdlička, D. Jelínek, T. Rác st., R. Havlíček, T. Rác ml., J. Šíma, J. Rohla, L. Dolejš (K), J. Kučera, M. Šíma

Žluté karty: Dřetovice - D. Procházka (60.)

Rozhodčí: J. Krejsa