30.07.2018 10:18

2. přípravné utkání s celkem hrajícím I.A třídu Středočeského kraje

sobota 28.7.2018, 17:00

Hodnocení zápasu trenérem Jiřím Kabylem:

"Další přípravné utkání jsme odehráli v Kosoři, mužstvo hrající I.A třídu. Domácí měli problém dát dohromady jedenáctku a tak jsme jim půjčili Kopačínského. Utkání za úmorného vedra mělo slušnou úroveň, my jsme si vypracovali velké množství šancí a do poločasu jsme dali tři branky. Do druhé půle jsme museli udělat jednu změnu a po dalších zdravotních problémech Vlasatého, jsme si museli Kopačínského stáhnout - domácím už měli na lavičce připraveného náhradníka. Domácím nám snížli na 2:3, my jsme ale zareagovali a opět jsme se dostávali do šancí. Po centru Popoka přidal Ibe další gól a zvítězili jsme 2:4.

Trénovali jsme jsme minulý týden čtyřikrát, vzhledem k počasí se na některých hráčích projevovala únava, ale odmakali to všichni na 100%. Stejně bude příprava pokračovat i v následujícím týdnu."

Střelci: Lhota - S. Ibe (7.), J. Hájek (17.), R. Zlata/vlastní gól soupeře (22.), S. Ibe (62.)

Sestava SK Lhota: P. Vošmík / R. Neumann, T. Chlapec, R. Hejduk (A. Popok), T. Vlasatý (V. Kopačínský) / R. Zlata, J. Hájek, M. Houžvička, L. Primus / M. Kudela, S. Ibe