SK LHOTA - TJ JÍLOVIŠTĚ

30.08.2016 10:27

3. kolo Ondrášovka krajského přeboru, odehráno v neděli 28.8.2016

SK LHOTA - TJ JÍLOVIŠTĚ 1:3 (0:2)

Ani druhé domácí utkání A-týmu nepřineslo vytoužené 3 body. Třetí kolo Středočeského krajského přeboru sehrané v neděli 28.8. tak nepřineslo radost předsedovi Ivanovi Horákovi, který po zápase oslavil s kamarády ze Lhoty své šedesátiny. Bohužel výkon domácích nebyl vůbec dobrý a v podstatě po celou dobu utkání tahala Lhota za kratší konec provazu. TJ Jíloviště vstřelilo do poločasu dvě branky, třetí padla krátce po přestávce a pro domácí to ...byl již velmi těžký úkol. Skóre na konečných 1:3 zkorigoval v poslední minutě základní hrací doby Matyáš Kudela.

střelci: Lhota - M. Kudela (90.), Jíloviště - F. Janoušek (22.), V. Šulc (26.), M. Wágner (49,)

sestava SK Lhota: P. Vošmík / M. Zimerman, R. Hejduk, Z. Podraný / T. Vydra (81. M. Šíma), M. Šalamoun, L. Primus (46. L. Nachtigal), M. Žahour (46. L. Dolejš), R. Zlata / S. Jung, M. Kudela