Kladenský deník o zápase TUCHLOVICE - LHOTA

04.05.2012 15:41

Tuchlovice prokletí zlomily, ale Lhotě mohly naložit víc

Tuchlovice (ve žlutém) porazily doma Lhotu 2:1. Stoper Nejedlý byl tradičně výborný. Autor: Deník/ Rudolf Muzika

01.05.2012 18:41

Tuchlovice /FOTOGALERIE/ – Tradiční fotbalové derby I. A třídy mezi Tuchlovicemi a Lhotou má obvykle zelenobílého vítěze. Tuchlovice ale občas doma zaberou a přesně to se stalo v neděli. Vyhrály 2:1 v duelu, který mohl skončit 5:1, ale nakonec také třeba remízou.

Lhota přijela trochu moc splácaná (hlavně bez stoperů Mantlíka a Hotového) a trenér Toncar tak musel dozadu obětovat Vitáska, což zápas ovlivnilo. Domácí od první minuty dominovali hlavně pohybově, a když přidali i fotbalovost, bylo výsledkem snad pět vyložených šancí. S většinou si ale gólman Šimek poradil, navíc měl i trochu štěstí. Ne tak ve 23. minutě, kdy hpo prostřelil  Hafenrichter.

Ještě v úvodu druhého dějství to vypadalo na hostující debakl, když střídající Jalaghonia zvýšil, ale závěru už patřil Lhotě. Rychlý ale jen snížil a ve zbylých sedmi minutách se skóre už nezměnilo.

Tuchlovice – Lhota 2:1 (1:0). Branky: 23. Hafenrichter, 59. Jalaghonia – 83. Rychlý.