Kladenský deník o zápase SK Lhota - SK Slaný

02.04.2012 12:22

Lhota přišla o výhru se Slaným v nastavení. A vlastencem

Bohumil Mrština (čelem) slaví s Ondřejem Kubou vyrovnávací trefu Slaného ve Lhotě v 93. minutě Autor: Deník/ Rudolf Muzika

10.03.2012 17:53

Lhota – Vlastní  gól v nastaveném čase obral  fotbalisty Lhoty o úspěšný vstup do jarní části I. A třídy. Což je snad to nejhorščí, co se ve fotbale může přihodit. Více se tak po sobotním duelu I. A třídy usmívali borci Slaného, kteří dlouho prohrávali, ale díky nešťastné hlavičce lhoteckého stopera Hotového si odvezli bodík.

Domácím šli snadno do vedení ve 23. minutě, když Landvojtovič vybouchl při malé domů, totálně ji pokazil a  Podraný v sólu nedal Kolumbičovi naději.

Jenže po obrátce už Podraný další šanci promarnil, domácí se čím dál víc zatahovali na vlastní půlku a za to zaplatili v nastaveném čase. To už měli riskující hosté ve hře čtyři útočníky, ale gól padl docela náhodně.

Mrština jen centroval před Šimka, míč ale lízl matador Hotový  a jeho vlastní gólman neměl nárok – 1:1.