Kladenský deník o kladenských týmech na Weber Cupu

27.01.2012 15:08

Aritma: Hostouň začala vítězně, drží se i Dobrá

23.1.2012 19:31 aktualizováno 24.1.2012 9:04

Praha – Na zimním fotbalovém turnaji pražské Aritmy Weber Cup se celky z Kladenska zatím neztratily. Celkově nasbírala trojice Velká Dobrá, Lhota a Hostouň v pěti zápasech turnaje dvanáct bodů. Jedinou porážku, a dost zbytečnou, si připsala v sobotu Lhota, jež v závěru ztratila duel s Tempem Praha.

Chuck Onu-Nsii - hocha čeká soustředění v Peci pod Sněžkou a běžky
Autor: Foto: Bohumil Kučera

Jako první si ale v sobotu kopla Hostouň, která bez trenéra Zdeňka Mužíka, jehož nahradil hráč Tomáš Eiselt, v silně kombinovaném složení přemohla Újezd 2:0 (1:0) brankami Onun-Siiho a Slaniny.

Na Weber Cupu je zatím výborná Velká Dobrá. Dorost Dukly Praha porazila 4:1 (1:1). Prohrávala už po sedmi minutách, ale ve 20. minutě vyrovnal Tlustý z TK a po obrátce Jícha z  penalty a poté dvakrát v první půli spalovač šancí Hrebiček dovršili obrat.

Sníh ještě víc ovlivnil následný duel Lhoty s Tempem. Pražané vyhráli 4:2 (1:1, Žalud 2, Boubín 2 – Zadák, L. Havelka), když hosté  sedm minut před koncem dostali rozhodující gól na 3:2.

V magnetu příštího kola se utká Lhota s Velkou Dobrou (so, 14).