FK BRANDÝS nad Labem - SK LHOTA

05.09.2016 21:38

FK BRANDÝS N. LABEM - SK LHOTA  3:0 (2:0)

4. kolo Ondrášovka krajského přeboru, odehráno 3.9.2016

V rámci čtvrtého kola zajížděla Lhota na půdu vedoucího mužstva Středočeského přeboru - FK Brandýs n. Labem, který doposud neztratil ani bod. V základní sestavě se ve lhoteckých dresech už objevily dvě nové posily, stoper Radislav Neumann a záložník Denys Danylych. Vstup do zápasu byl tentorkát lepší, než v předchozích zápasech a již ve 4. minutě po centru Lukáše Nachtigala hlavičkoval Zdeněk Podraný a bohužel trefil jen tyčku. V 19. minutě se dostali do veliké šance i domácí, když útočník Brandýsa nedosáhl na centr, který by umisťoval do téměř odkryté brány. Skóre se pohnulo ve 23. minutě, kdy po nedůrazné hlavičce kapitána Rendy Zlaty měl domácí Martin Kubeš snadnou práci a skóroval (1:0). Dvě minuty na to se do šance dostal po akci Matyáše Kudely Denys Danylych, nová posila Lhoty se tak mohla hned v prvním zápase gólově prosadit, ale na neštěstí pro nás, trefil pouze brankáře Janáčka. 28. minuta byla opět velikou šancí Brandýsa, z bezprostřední blízkosti však hlavičkou nasměřovali míč pouze do náruče gólmana Vošmíka. Do konce první půlky na 2:0 zvýšil David Folwarczny. Ve druhém poločase jsme mohli vidět další vyloženou šanci domácích v 69. minutě a v 75. minutě po centru skóroval hlavou znovu David Folwarczny. Lhota mohla ještě korigovat skórev 79. minutě, když se sám před brankářem Janáčkem objevil Martin Žahour, ale bohužel opět neuspěl.

střelci: Brandýs - M. Kubeš (19.), D. Folwarczny (41., 75.)

sestava SK Lhota: P. Vošmík / L. Primus, Z. Podraný, R. Neumann / M. Zimerman, R. Hejduk / R. Zlata, L. Nachtigal (67. M. Žahour), D. Danylych (54. M. Šalamoun), T. Vydra (78. M. Šíma) / M. Kudela